Ak si Vás raz získa, už Vás nikdy nepustí

Kompromis menom Green Bali

Prečo práve kompromis? Poďme si to vysvetliť. Jedná sa o kombináciu farby žiliek a pôvode tohto kratomu. Bali je veľmi plodná oblasť v Indonézii, kam ročne mieria tisíce turistov. Má to na Kratom vplyv? Nepriamo áno - turisti prinášajú peniaze, ktoré sa ďalej používajú na rozvíjanie miestnej infraštruktúry.
Více informací
Kompromis menom Green Bali

Vďaka horúcemu podnebiu, častým dažďom a plodné pôde sa tu kratomu darí najlepšie zo všetkých krajín výskytu. Kratom tak rastie rýchlejšie s o poznanie väčšími listami. Aj preto sa práve Kratom z Bali nazýva najekonomickejším. No ale prečo teda kompromis?

Energeticky príjemný

Green Bali je zvláštnou kombináciou, ktorá vyhovuje. Kompletne Indonézia je známa svojou kratomou, ktorá je skôr tlmiaca a tíši bolesť. Inak tomu nie je ani u Bali. Jeho schopnosť tíšenie bolesti je na vysokej úrovni. Pridajme si k tomu vlastnosti Green vein, ktoré sú skôr zlatou, no radšej zelenou, strednou cestou medzi bielym a červeným kratomom. Dokáže ľahko energizovať, ale nie je to nič, čo by človeka nastimulovalo na tri dni dopredu. Príjemné tíšenie bolesti a modifikácie nálady je teda doplnená o ľahký stimulačný efekt, čo nikdy neuškodí.

Kompromis menom Green Bali

Ako si Green Bali vedie?

Stimulácia
30%
Tíšenie bolesti
80%
Nálada
80%
Chuť
5
Vôňa
4
Kompromis menom Green Bali
Rýchlosť nástupu účinkov
20 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Príjemný nielen svojimi účinkami

Výhodou Green Bali je jeho príjemná chuť. Niektorí majú problém rozpoznať o ktorý Kratom ide. Za to je zodpovedná jeho až nekratomová chuť a aróma. Dá sa teda piť ako čaj, na rozdiel od niektorých iných kratomoch.

Je pre mňa vhodný?

Na túto otázku sa pýta asi každý, než Green Bali skúsi. Vplyvom rýchleho rastu sa môžu meniť pomery alkaloidov obsiahnutých oproti ostatným Kratomom. Niektorí ho nazývajú - kolísavý Kratom. Často sa tak stáva, že Green Bali pôsobí na každého trochu inak v rozmedzí jeho pôsobenia. Tak ako tak sa jedná o unikátnu kombináciu, ktorá zaujme nejedného užívateľa Kratomu.

© 2024