Vo veľkosti je sila

Velikán menom Elephant

Asi si teraz hovoríte - Prečo zrovna velikán? Ako si za nedlho povieme, ide predovšetkým o samotný strom, presnejšie jeho listy. Thajsko je kolískou všetkých kratomoch, tu to začalo. Preto nás asi neprekvapí, že aj odtiaľto pochádza táto unikátna odroda, ktorej sa hovorí Elephant.
Více informací
Velikán menom Elephant

Listy sú totiž tak enormne veľké - často až 50 cm na dĺžku a 30 na šírku, že domorodcom pripomínajú ucho slona. Z jedného listu sa tak urobí oveľa viac prášku, čo prispieva celistvosti účinkov. Ako iste vieme, sú Kratomy z Thajska veľmi energizujúci. Čo s nimi teda urobia zelené žilky?

Energia, ktorá neumiera

Ako sme si spomenuli, Kratomy z Thajska sú preslávené svojimi energizujúcimi vlastnosťami. Rovnako tak sú dobré aj na tíšenie bolesti a našu náladu, ale tá energia je u nich najvýznamnejšia. Čo teda urobí kombinácia so zelenými žilkami, ktoré sa považujú za kompromis medzi bielou a červenou? Kratom je skôr stimulačný, ale nezaostáva ani v ostatných aspektoch pôsobenia. Vďaka tomu je človek príjemne nabudený s dobrou náladou. No čo viac by sme si mohli priať? Možno aj skvelú chuť a arómu?

Velikán menom Elephant

Ako si Green Elephant Thai vedie?

Stimulácia
80%
Tíšenie bolesti
60%
Nálada
70%
Chuť
4
Vôňa
5
Velikán menom Elephant
Rýchlosť nástupu účinkov
30 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Typický Kratom

Tu je tomu všetkému trochu inak. Narozdiel od ostatných, ktoré tu ponúkame, má Elephant klasickú Kratomovou vôňu, ale aj chuť. Pre tých, ktorí sú na to zvyknutý je to len plus. Každopádne ak si skôr potrpíte na jemnejšie typy Kratomu - z Elephanta si čaj asi neurobíte. Tak ako tak však vyniká a rozhodne z neho nebudeme nešťastní.

Je Elephant pre mňa ten pravý?

Takáto otázka napadne každého z nás. Ako je o Kratomoch z Thajska známe - sú unikátne svojím zložením alkaloidov. Vďaka tomu môžu na každého pôsobiť trochu inak. To sa v tomto prípade mení. Vďaka väčším listom sú alkaloidy ustálenejší, vďaka čomu sú aj účinky jasnejšie. Ak teda hľadáme silný Kratom s dobrými energizujúcimi účinkami, je Elephant možno ten pravý.

© 2024