Zelená ako farba úľavy a energie

Green MaengDa Jongkong, čiže zelenáč z Bornea

Borneo je domovom jedných z najpotentnejších Kratomoch, ktoré by sme na trhu našli. Vďaka tomu sú veľmi populárne a žiadané. Niet teda divu, že je variant Green MaengDa Jongkong jednou z tých obľúbenejších.
Více informací
Green MaengDa Jongkong, čiže zelenáč z Bornea

Oblasť Jongkong sa nachádza v západnej časti Bornea. S pretekajúcou riekou Kapuas tam majú rastlé stromy dostatok vlahy pre dobrý rast. S tropickými teplotami a dobrým podložím už im nič nechýba. Minimum populácie zároveň prispieva kvalite a potencii. Čo by sme od takého Kratomu mohli čakať?

Skvelá kombinácia pre každého

Pôvod na v Indonézii, presnejšie na Borneu, sľubuje skvelé účinky a predovšetkým potenciu, ktorú ocení každý. Ako je známe, sú Kratomy z Bornea skôr zamerané na tíšenie bolesti. Pri tomto sa navyše jedná o variant so zelenými žilkami a predovšetkým - MaengDa.

Zelené žilky sú príjemným kompromisom, ktorý vie dodať trochu tej stimulácie a príjemne ju napojiť na tíšenie bolesti a vylepšenie našej nálady. MaengDa nám potom označuje vysokú účinnosť. Už si asi každý domyslí, čo presne ho čaká, my len doplníme - stojí to za to.

Green MaengDa Jongkong, čiže zelenáč z Bornea

Ako si Green MaengDa Jongkong vedie?

Stimulácia
50%
Tíšenie bolesti
70%
Nálada
70%
Chuť
6
Vôňa
6
Green MaengDa Jongkong, čiže zelenáč z Bornea
Rýchlosť nástupu účinkov
25 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Keby náhodou, tak trochu medu

Výhodou tejto odrody je jemná vôňa, ktorá až skoro nepripomína Kratom. Pre niektorých bude nenápadná, pre iných príjemná. Ako sme spoznali pri užívaní, občas sme sa stretli s jemnou nakyslosťou. Tá sa dá našťastie potlačiť napríklad medom, ktorý je pre toto využitie vhodný. Bez problémov tak môžeme využiť pre formu čaju.

Je Green MaengDa Jongkong to pravé pre mňa?

Tento Kratom je vzhľadom k svojim účinkom vhodný skôr pre stredne pokročilých až pokročilých používateľov. Môže zato predovšetkým kombinácia pôvodu a MaengDa. Kratom je pomerne účinný, vyžaduje teda skúsenosti s užívaním.

Účinky sú stredne až silne utišujúci s efektom na našu náladu, ale tiež jemne energizujúci, čo je v tomto prípade veľmi príjemné. Hodí sa skvele pre popoludňajší odpočinok po náročnom dni.

© 2024