Jemný vo všetkých smeroch

Začiatočnícky Red MaengDa Banjar

Možno by nás zaujímalo, prečo sme tento Kratom označili ako začiatočnícky. K tomu sa dostaneme, ale verte, že s tým má čo dočinenia ako jeho pôvod, tak i žilky, alebo označenie MaengDa. Banjar je oblasť na juhu Bornea s vyšším zaľudnením, než je na Borneu bežné.
Více informací
Začiatočnícky Red MaengDa Banjar

Nachádza sa na pobreží indonézskeho mora. Časté zmeny počasia majú vplyv na zastúpenie alkaloidov v listoch, preto by sme mohli tento druh označiť ako začiatočnícky. Je však potrebné myslieť na to, že môže na každého pôsobiť inak. Poďme si povedať viac.

Stimuluje a nalaďuje

Stále sme si nepovedali, čo vlastne ovplyvňuje účinky, teda okrem počasie. Pôvod na Borneu poskytuje skôr tíšenie bolesti, zlepšenie nálady, boj proti depresiám, ale aj veľmi príjemné sedatívne účinky. Červené žilky to všetko len umocňujú. Ako je známe, sú to práve ony, ktoré dokážu najlepšie uľaviť od bolesti. V kombinácii s pôvodom na Borneu a označením MaengDa by človek očakával silné účinky. Opak je pravdou. Kratom je príjemne stimulujúci aj sedatívny. Všetko v nižšej miere, nič extrémne silného, čo je v mnohých prípadoch výhoda. To však nie sú jediné výhody.

Začiatočnícky Red MaengDa Banjar

Ako si Red MaengDa Banjar vedie?

Stimulácia
40%
Tíšenie bolesti
90%
Nálada
90%
Chuť
5
Vôňa
5
Začiatočnícky Red MaengDa Banjar
Rýchlosť nástupu účinkov
30 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Chutný na pitie = príjemná zmena

Kratom má veľmi jemnú chuť a arómu. Chuť by sme mohli prirovnať k jemne zemité až kůrovité. Skvele sa tak hodí pre tých, ktorým klasická chuť Kratomu vadí - tento je totiž veľmi ľahko konzumovaný.

Je pre mňa ten pravý?

Táto otázka sprevádza snáď každý Kratom a je úplne opodstatnená. Vďaka vlastnostiam, ktoré sú jemné v každom smere, je vhodný skôr pre začiatočníkov, ktorí si chcú Kratom vyskúšať. Mohli by sme ho označiť za taký Entry level. U kratomu z Bornea sa nemusíme báť kolísavej hladiny alkaloidov, Kratom teda účinkuje relatívne rovnako.

© 2024