Sila vo všetkých smeroch jeho bytia

Sila sa menom Red MaengDa Jongkong

Sila je to, čo vyhľadáva pravdepodobne každý z nás. Čo spôsobuje silu u tohto typu Kratomu? Bude to predovšetkým jeho pôvod, ktorý je na Borneu. Kratomy z tejto oblasti sa vyznačujú svojou unikátnosťou a silou.
Více informací
Sila sa menom Red MaengDa Jongkong

Jongkong je centrálnou oblasťou v provincii Kapuas Hulu. Nachádza sa v západnejší časti Bornea. Priamo srdcom tejto oblasti je rieka Kapuas a dve veľké jazerá. Minimum obyvateľstva, skvelé podmienky, nadmerná vlhkosť a tropické počasie, to sú presne tie podmienky, ktoré Kratom potrebuje. Výsledkom je táto odroda ... čo vlastne spôsobuje?

Energie i všetko ostatné

Pôvod v kombinácii so žilkami by mal späť skôr k silným sedatívnym a tíšiacim účinkom. Borneo a Red veins sú navyše doplnené o označenie MaengDa, ktoré nám jasne hovorí, že je Kratom veľmi potentný a účinný. Je teda zvláštne, že je tento druh skôr vnímaný ako silne energizujúci aj utišujúci a sedatívny. Zrejme sa jedná o kombináciu všetkých troch faktorov, ktoré tak dodávajú niečo trochu iné, čo mnohým užívateľom môže vyhovovať. O jeho sile tiež vypovedajú jeho ostatné formy vyjadrovania, teda chuť a vôňa.

Sila sa menom Red MaengDa Jongkong

Ako si Red MaengDa Jongkong vedie?

Stimulácia
40%
Tíšenie bolesti
80%
Nálada
85%
Chuť
5
Vôňa
7
Sila sa menom Red MaengDa Jongkong
Rýchlosť nástupu účinkov
30 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Nezvyčajne intenzívny

Tento Kratom má naozaj silnú vôňu, ktorá je typicky kratomová. Jeho chuť je veľmi zemitá, kyslá a horká, čo neskúsených môže odradiť. To by však bola škoda, pretože idú tieto faktory ovplyvniť napríklad medom, alebo cukrom. Možno si z neho neuvaríte čaj, ale určite sa dá vypiť inými technikami, ktoré sú pre tento druh lepší.

Pre koho je tento druh vhodný?

Kratom sa hodí pre pokročilých až skúsených užívateľov, ktorí vedia, ako s patričnou chuťou i dávkovaním nakladať. Aj tak odporúčame začať na nižších dávkach, aby sme si najskôr vyskúšali, ako na nás vlastne účinkuje. Skvele sa hodí pre ospalá rana alebo pomoc od bolesti, kde naozaj vyniká.

© 2024