Prekvapivý, ale príjemný

Mierny a príjemný Red Medan

Oblasť zvaná Medan má veľmi zaujímavú históriu. Jedná sa o okolí historického mesta Medan, ktoré by sme našli na Sumatre, Ako také sú Kratomy z tejto oblasti známe predovšetkým pre svoje účinky, ktoré tíši bolesť, ale tiež pomáhajú s depresiami a náladou.
Více informací
Mierny a príjemný Red Medan

Čo za to môže? Ide predovšetkým o podnebie, pôdu a tiež spôsob, ako je o Kratomy postarané. Kratomy zo Sumatry nie sú moc známe avšak ich popularita stále stúpa. Predovšetkým vďaka svojim účinkom a pôsobeniu, ktoré je veľmi príjemné. Poďme si povedať, ako ...

Účinky ruka v ruke s chuťou

Indonézske Kratomy sú zamerané na depresie, náladu a bolesť, to už vieme. Rovnako tak je tomu aj u červených žiliek v listoch kratomoch, aj preto je tento Red. Účinky sa tak dopĺňajú a k tomu všetkému ponúka aj niečo viac. Dokážú ľahko nastimulovat. Nejedná sa o nejakú veľkú stimulačnú ranu. Skôr o príjemné nabudenie, ktoré človek nemusí na prvý pohľad ani zaznamenať. Účinky by sme tak mohli zhrnúť takto - ľahko energizujúci a veľmi príjemne sedatívny, nie však nijako omamujúci. Iste nás zaujíma aj chuť.

Mierny a príjemný Red Medan

Ako si Red Medan vedie?

Stimulácia
40%
Tíšenie bolesti
90%
Nálada
90%
Chuť
6
Vôňa
5
Mierny a príjemný Red Medan
Rýchlosť nástupu účinkov
35 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Jemná a zemitá

Presne tak, ako si môžeme prečítať v nadpise - chuť je veľmi jemná a príjemne zemitá, podobne ako jej aróma. Nie je teda potrebné Kratom nijako viac ochucovať, ale samozrejme môžeme. Vďaka jemnej chuti si môžeme užiť pôžitok, ktorému hovoríme - čaj z Kratomoch.

Je to pre mňa ten pravý?

Iste by nás zaujímalo, pre koho sa najviac hodí tento druh Kratomu. Je vhodný predovšetkým pre začiatočníkov, ktorí si ešte nezvykli na typickú kratomovou chuť a arómu. Tu nenarazíme na žiadnu veľkú horkosť, ani kyslosť. Vďaka tomu, ale aj jeho účinkom, ho tak môžeme označiť ako odrazový mostík do sveta kratomu.

© 2024