Srdce je len jedno

Biele srdce džungle známe ako White Kapuas Hulu

Biele Kratomy sú dobre známe. Než sa ale dostaneme k jeho účinku, povedzme si niečo o pôvode. Nie je to jediný Kratom z oblasti Kapuas Hulu, ktorý máme. Ako sme si povedali, Kapuas Hulu je oblasť na vnútrozemskej západnej strane Bornea.
Více informací
Biele srdce džungle známe ako White Kapuas Hulu

Našli by sme tu ako rieku Kapuas, väčšie množstvo jazier, tak i pestovateľské oblasti, odkiaľ pochádza aj tento Kratom. Vzhľadom k podnebiu, pôde a teplotám, sú Kratomy z Bornea považované za veľmi potentné a účinné. Čo s ním teda urobia biele žilky, ktoré skôr vitalizujú?

Od každého trochu

Výsledná kombinácia je veľmi zaujímavá. Pôvod dodáva Kratomu skvelé vlastnosti v oblasti tíšenie bolesti a zaháňanie depresiou. Povedali by sme si, že ideálna kombinácia budú červené žilky. No, teto má biele, ktoré veľmi dobre vitalizujú. Vďaka tomu je Kratom jemne vitalizujúci a stredne až silne utišujúci či sedatívny. Samozrejme tiež záleží na dávke ako také. Ďalším faktorom je ale aj chuť, ktorá hrá veľkú úlohu v užívaní.

Biele srdce džungle známe ako White Kapuas Hulu

Ako si White Kapuas Hulu vedie?

Stimulácia
70%
Tíšenie bolesti
70%
Nálada
85%
Chuť
7
Vôňa
5
Biele srdce džungle známe ako White Kapuas Hulu
Rýchlosť nástupu účinkov
30 minut
Trvanie účinkov
4 hodiny

Prekvapivé!

Napriek pôvodu je vôňa natoľko jemná, že až zaniká. Naopak chuť je pre Kratom klasická avšak veľmi príjemná, bez väčších známok horkosti. Čo pocítime je ľahká nakyslosť, ktorá sa dá ovplyvniť medom. Tento Kratom je teda ideálny na prípravu teplého lahodného nápoja, akým čaj z kratomu je.

Pre koho sa hodí najviac?

White Kapuas Hulu by sme najviac odporučili ako začiatočníkom, tak aj pokročilým v užívaní Kratomu. Dokáže veľmi príjemne nastimulovat a pritom aj pomôcť svojimi silnejšími účinkami proti bolestiam a depresiám. Chuť je veľmi odlišná od klasických Kratomoch, čo považujeme za veľkú výhodu, na ktorú treba upozorniť.

© 2024