Nenápadná voľba, ktorá si Vás získa

Žltý rytier Jongkongu

Jongkong je centrálnou oblasťou stredo-západnej časti indonézskeho Bornea s názvom Kapuas Hulu. Skrz Jongkong preteká rieka Kapuas, ktorá prináša vlahu do celej oblasti.
Více informací
Žltý rytier Jongkongu

Spolu s obdobím dažďov, tropickým podnebím a hojnej pôdy, je to presne to pravé, čo Kratom potrebuje. Niet teda divu, že práve odtiaľto pochádza najpotentnejší Kratomy sveta. Yellow Jongkong navyše prináša kombináciu, ktorá nie je až tak obvyklá. Vďaka tomu je však zaujímavá a stojí za vyskúšanie.

Odpočinok a relaxácia

Je to pôvodom, alebo farbou žiliek? No, ako tak tušíme - obojím. Pôvod Yellow Jongkong ponúka relaxačné, utišujúci a odpočinkové vlastnosti, ktoré pomôžu od depresie a napätia. Žlté žilky sú zberané zamlada z Kratomu s bielymi žilkami. Sú teda ľahko energizujúci a vitalizujúci. Kombináciou vzniká Kratom, ktorý sa skvele hodí pre odpočinok. Jeho účinky sú veľmi príjemné a neomamující. Samozrejme záleží tiež na chuti, ktorá je veľmi dôležitá.

Žltý rytier Jongkongu

Ako si Yellow Jongkong vedie?

Stimulácia
85%
Tíšenie bolesti
60%
Nálada
80%
Chuť
8
Vôňa
8
Žltý rytier Jongkongu
Rýchlosť nástupu účinkov
25 minut
Trvanie účinkov
5 hodin

Yellow Jongkong boduje

Spolu s jemnou kratomovou vôňou ide slabo horká chuť. Opäť, podobne ako u Yellow MaengDa Kapuas Hulu, nejde o typickú kratomovou chuť. Je veľmi príjemná a skvele sa pije. Odvar skutočne pripomína chuť čaju, ktorá zostáva dlhšiu dobu v ústach.

Vhodnosť ...

Kratom možno odporučiť ako tým, ktorí s ním začínajú, tak i pokročilým užívateľom. Jeho účinky sú veľmi príjemné. Hodí sa pre relaxáciu po fyzickej námahe, kedy si len sadneme do kresla a odpočívame. Energizujúce účinky nie sú až tak silné a relaxačné nie sú úplne omamujúci. Tak hor sa do toho!

© 2024