Nadchne Vás tak, že iný chcieť nebudete

Žltá energizujúci bomba z Kapuas Hulu

A sme opäť tu, na našom slnečnom a tropickom Borneu. Niet divu, že tie nepotentnější Kratomy pochádzajú práve odtiaľto. Celá oblasť akoby ponúkala ideálne podmienky pre rast. Je tu horúco, vlhko, slnko a predovšetkým - plodná pôda.
Více informací
Žltá energizujúci bomba z Kapuas Hulu

Úplne ideálne podmienky pre náš strom. Jediné čo je tento krát trochu unikátkné sú žlté žilky, ktoré nie sú zas tak obvyklé. Aké majú účinky? To si hneď povieme.

Úplná paráda

Tento Kratom je asi náš najobľúbenejší. Prečo, pýtate sa? Jedná sa unikátnu kombináciu žiliek a pôvodu z Bornea. Tu rastú Kratomy, ktoré sú známe pre svoje tíšenie bolesti, modifikáciu nálady, pomoc s depresiami. Zároveň bývajú trochu sedatívne, to však nemenej ruší žlté žilky. Získavajú sa z bielych Kratomoch a ich výskyt je trochu unikátny. Vzhľadom k tomu je pôsobenie žltých žiliek veľmi príjemne energizujúci a vitalizujúci. Spolu s pôvodom teda vzniká kombinácie, ktorá nie je toľko obvyklá - stredne energizujúci a utišujúci Kratom s veľmi príjemným nástupom a dlho trvajúcimi účinkami. To však nie je všetko, čo je unikátne.

Žltá energizujúci bomba z Kapuas Hulu

Ako si Yellow MaengDa Kapuas Hulu vedie?

Stimulácia
95%
Tíšenie bolesti
50%
Nálada
90%
Chuť
8
Vôňa
8
Žltá energizujúci bomba z Kapuas Hulu
Rýchlosť nástupu účinkov
30 minut
Trvanie účinkov
5 hodin

Je to vôbec Kratom?

Chuť i aróma tohto Kratomu nie sú podobné ničomu, čo sme doteraz mali. Má naozaj veľmi jemnú kratomovou vôňu, ktorá skoro nejde ani cítiť. Chuť je netypická - jemná s nádychom ovocna a vanilky. Horkosť tu nejde skoro cítiť. Nemusíme ničím dochucovať a cez to si užijeme znamenitú šálku Kratomu.

Je ten pravý?

Aj napriek jemnej chuti a vôňi je Kratom veľmi účinný, čo väčšinou nebýva. Odporučili by sme ho tak každému, kto chce Kratom vyskúšať, alebo len hľadá ten pravý. Skvele sa hodí pre použitie počas celého dňa. Výborne pomáha od bolesti a dodáva energiu pre celý deň. Podľa dávky môže pomôcť aj so spaním.

© 2024